O nas

Nasz zespół tworzą profesjonaliści w zakresie obsługi transakcji najmu i sprzedaży na rynku pierwotnych nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych z segmentu premium. Posiadamy obszerną wiedzę i wieloletnie doświadczenie.

Naszą pasją są projekty ekskluzywne i prestiżowe – charakteryzujące się unikalnym, ponadczasowym designem oraz wyjątkową lokalizacją: zabytkowe kamienice, wille miejskie i apartamenty w centrum Wrocławia.

Na nasze doświadczenie składa się także komercjalizacja biur i lokali handlowo-usługowych w centrum Wrocławia.

Stawiamy na budowanie długotrwałych relacji opartych o najwyższe standardy. Cechuje nas indywidualne podejście i pełne zaangażowanie podczas każdej transakcji.

Klientom indywidualnym pomagamy w wyborze nieruchomości i przeprowadzeniu sprawnej, bezpiecznej transakcji. Zapewniamy pomoc w uzyskaniu finansowania inwestycji.

Klientom biznesowym oferujemy wynajem powierzchni biurowych w doskonałej lokalizacji. Inwestorom proponujemy współpracę przy komercjalizacji projektów deweloperskich, obiektów biurowych i handlowo-usługowych. Ponadto zapewniamy wsparcie w aranżacji powierzchni komercyjnych i wykończeniu lokali pod klucz.