Aktualności

post thumbnail

Nowe powierzchnie biurowe w ofercie

Z przyjemnością informujemy, że nawiązaliśmy współpracę z inwestorem Cavatina, który aktualnie we Wrocławiu realizuje dwa projekty budynków biurowych klasy A.
Prowadząca swoją działalność w całej Polsce- Cavatina to nie tylko deweloper, ale także generalne wykonawstwo. Grupa skupia swoją działalność w segmencie biurowym.
Wrocławskie Diamentum Office i Carbon Tower, bo o nich mowa, powstają przy ul. Robotniczej i zapewnią przyszłym najemcom funkcjonalne i przestronne powierzchnie biurowe.
Na 6 kondygnacjach Diamentum Office znajdzie się łącznie ponad 9 tys. m2 powierzchni najmu. Panoramiczne okna zapewnią doskonałe oświetlenie przestrzeni biurowych. Przyszli najemcy docenią z pewnością 24H ochronę, recepcję oraz zaplecze gastronomiczne.
Składający się z dwóch konstrukcji Carbon Tower z zakrzywioną, szklaną fasadą zaoferuje łącznie ponad 19 tys. m2 powierzchni najmu na 14 kondygnacjach. Budynek został zaprojektowany z dbałością o środowisko naturalne przy jednoczesnym zastosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań.

Dostępne powierzchnie biurowe znajdą Państwo w naszej ofercie lokali komercyjnych.
Zapraszamy także do bezpośredniego kontaktu z naszym pośrednikiem: Agnieszką Biedroń (609 333 782)