Aktualności

post thumbnail

Idea wyjątkowego miejsca

Wznoszona nad malowniczym brzegiem rzeki, w cichej i spokojnej okolicy – Rezydencja Szczytnicka to niezaprzeczalnie perła wśród inwestycji, które znajdują się w naszej ofercie.

Planowane na połowę 2019 roku zakończenie budowy, zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem zostało już tylko 10 wolnych apartamentów.
Rezydencja Szczytnicka urządzana jest w zabytkowej willi, wybudowanej pod koniec XIX wieku – teraz gruntownie odnawianej. Obok niej powstaje też nowy budynek z podziemnym garażem.

Rezydencja Szczytnicka będzie idealnym miejscem dla tych, którzy cenią ciszę i zieleń, a jednocześnie nie chcą mieszkać zbyt daleko od centrum miasta. Powstaje nad brzegiem Odry, tuż obok Biskupina i Sępolna, zaledwie parę kroków od Parku Szczytnickiego. Cała inwestycja będzie ogrodzona, monitorowana oraz otoczona ogrodem w stylu angielskim. Na terenie działki znajduje się też, robiący duże wrażenie, Miłorząb Japoński, który będzie niewątpliwą ozdobą tego pięknego miejsca.

Standard wykończenia Rezydencji Szczytnickiej, oferowane rozwiązania technologiczne i jakość materiałów użytych do budowy i wykończenia części wspólnych budynków stanowi bardzo ważny element oferty. Przyszli właściciele będą mogli skorzystać z pomocy przy projektowaniu wnętrz swoich wymarzonych apartamentów, co wydaje się być jedynym właściwym rozwiązaniem dla tak unikatowej inwestycji. Niezwykłą zaletę stanowią tarasy i balkony z widokiem na Wrocław. Apartamenty na parterze będą mieć przestronne ogrody dochodzące nawet do 400 m2.

Zespół Immobillo Group, jako wyłączne biuro sprzedaży dewelopera poleca tą inwestycję najbardziej wymagającym Klientom: „Rozkład apartamentów oraz ich wielkość zostały przemyślane i zaaranżowane tak, by zaspokoić oczekiwania osób najbardziej wymagających, ceniących niebanalne przestrzenie, użytkowy komfort i oryginalny klimat wnętrz.”- opowiada Agnieszka Grodź, ekspert Immobillo Group.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą zapraszamy do przeczytania opisu Rezydencji lub bezpośredniego kontaktu z naszym Zespołem.